loader

HG Hotel Restauracja

hg restauracja logo.jpeg

HG Hotel Restauracja mieści się w centralnej, zabytkowej części Toszeckiego rynku.

Hotel oferuje Państwu 10 gustownie urządzonych pokoi, w tym 2 pokoje jednoosobowe, 7 pokoi dwuosobowych oraz  pokój o podwyższonym standardzie Deluxe. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, telewizory, telefony oraz minibar, a na terenie całego obiektu Goście mogą skorzystać z darmowego WiFi. Wygodna winda ułatwia poruszanie między piętrami. Naszym Gościom serwujemy śniadania europejskie w formie bufetu.
W części hotelowej znajduje się reprezentacyjna sala bankietowa wyposażona w multimedialny sprzęt, gdzie organizowane są zarówno szkolenia i spotkania biznesowe, jak i wszelakiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Na parterze obiektu znajduje się restauracja, która przyciąga niepowtarzalnym klimatem i znakomitym jedzeniem.  Naszą specjalnością jest kuchnia polska oraz europejska, znajdą Państwo również dania wegetariańskie oraz specjalne Menu dla Najmłodszych. Kilka razy w roku, nasz Szef Kuchni przygotowuje też specjalne Menu, bazujące na produktach sezonowych. Restauracja HG to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację.

Serdecznie zapraszamy!

tel.: + 48 32 333 00 46